کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی در فضای بین کابینت‌های هوایی و زمینی آشپزخانه قرار می‌گیرد و علاوه بر محافظت از دیوار آشپزخانه در برابر آلودگی، چربی و رطوبت، به شما کمک می‌کند که آشپزخانه‌ای زیبا، جذاب و آرامش‌بخش داشته باشید.

کاشی به قطعه سنگی مصنوعی گفته می‌شود که طول و عرض آن مختلف بوده و ضخامت آن چند میلی‌متر است، و یک روی آن دارای سطحی شیشه‌ای بوده و کاملاًّ صاف و صیقلی می‌باشد. یکی از مهمترین آیتم هایی که در کاشی ها تفاوت ایجاد می نماید درجه پخت آنها می‌باشد. انواع کاشی عبارتند از کاشی کف، کاشی دیوار، کاشی‌های پرسلان و کاشی‌های گرانیتی.

محصولات کاشی بین کابینتی

کاشی آرسن 90*30

تومان

کاشی آلپ 90*30

80,000 تومان85,000 تومان

کاشی اورانوس 90*30

تومان

کاشی رادین 90*30

85,000 تومان200,000 تومان

کاشی رانلا 90*30

تومان

کاشی رزالین 90*30

150,000 تومان200,000 تومان

کاشی رومانس 90*30

75,000 تومان85,000 تومان

کاشی شیِنزا 90*30

تومان

کاشی فلورانس 90*30

تومان

کاشی کوبیسم 90*30

200,000 تومان

کاشی لاوین 90*30

تومان

ویدئو های محصولات کاشی زئوس

پرسش و پاسخ محصولات کاشی

کاشی بین کابینتی برای چه مکانهایی مناسب است؟

مکان مناسب برای کاشی بین کابنتی در آشپزخانه و سرویس بهداشتی می باشد و برای استفاده در کف نمی باشد

کاشی بین کابینتی قابلیت شستشو دارد؟

کاشی بین کابینتی را می توان با اسپزی تمیز کننده و چند منظوره تمیز کرد و برای عدم آسیب رسیدن به آن از وایتکس و جوهر نمک استفاده نشود

نصب کاشی بین کابنتی چگونه است؟

نصب کاشی بین کابینتی ساده می باشد و میتوان بوسیله چسب و با زمان کمی نصب کرد

تفاوت کاشی بین کابینتی با کاشی دیوار چه است؟

کاشی بین کابینتی در ابعاد کوچکتر تولید میشود و دارای تنوع رنگ و طرح بیشتری می باشد ، همچنین نصب آن ساده تر می باشد

کاشی سرامیک زئوس | کاشی بین کابینتی در فضای بین کابینت‌های هوایی و زمینی آشپزخانه قرار می‌گیرد و علاوه بر محافظت از دیوار آشپزخانه در برابر آلودگی، چربی و رطوبت، به شما کمک می‌کند که آشپزخانه‌ای زیبا، جذاب و آرامش‌بخش داشته باشید.

مقالات کاشی

کاشی سرامیک زئوس | کاشی بین کابینتی در فضای بین کابینت‌های هوایی و زمینی آشپزخانه قرار می‌گیرد و علاوه بر محافظت از دیوار آشپزخانه در برابر آلودگی، چربی و رطوبت، به شما کمک می‌کند که آشپزخانه‌ای زیبا، جذاب و آرامش‌بخش داشته باشید.

تاریخچه کاشی

اشکال اولیه کاشی‌های سرامیکی مربوط به دوران قبل از تاریخ است وقتی که استفاده از رس به عنوان یکی از مصالح ساختمانی در چندین تمدن اولیه توسعه یافت. کاشی‌های مدرن اولیه به طور زمخت شکل داده شده بود و استقامت کاشی‌های امروزی را نداشتند. مصالح کاشی‌ها از کف رودخانه‌ها استخراج شده در بلوک‌های ساختمانی فرم داده و در آفتاب خشک می‌شدند. کاشی‌های اولیه خام بوده‌اند ولی حتی در 6000 سال قبل مردم با استفاده از رنگ زدن و کنده‌کاری ظریف روی کاشی‌ها از آن‌ها برای تزیین استفاده می‌کردند.

سرامیک - کاشی زئوس

کاشی بین کابینتی

کاشی آشپزخانه بهترین گزینه‌ی دیوارپوش و کفپوش فضاهای مرطوب است. کف و دیوار آشپزخانه همواره در معرض آلودگی و حرارت است. کاشی و سرامیک آشپزخانه باید استحکام کافی در برابر انواع تنش‌ها را داشته باشد و پوشش دیواری نیز طی زمان زیبایی خود را حفظ کند. استفاده از کاشی بین کابینتی شیک ایده‌ای است که همواره ظاهر آشپزخانه را لوکس و تمیز نگاه خواهد داشت.