کاشی اتاق و پذیرایی

کاشی اتاق و پذیرایی از مصالح مهم در طراحی و زیباسازی فضای داخلی اتاق و پذیرایی منازل می باشد ، انتخاب صحیح کاشی اتاق و پذیرایی که دارای کیفیت و طرح و نقشه مناسب باشد ، حس آرامش و زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد.

کاشی به قطعه سنگی مصنوعی گفته می‌شود که طول و عرض آن مختلف بوده و ضخامت آن چند میلی‌متر است، و یک روی آن دارای سطحی شیشه‌ای بوده و کاملاًّ صاف و صیقلی می‌باشد. یکی از مهمترین آیتم هایی که در کاشی ها تفاوت ایجاد می نماید درجه پخت آنها می‌باشد. انواع کاشی عبارتند از کاشی کف، کاشی دیوار، کاشی‌های پرسلان و کاشی‌های گرانیتی.

محصولات کاشی اتاق و پذیرایی

کاشی آرسن 90*30

تومان

کاشی آلپ 90*30

80,000 تومان85,000 تومان

کاشی اورانوس 90*30

تومان

کاشی رادین 90*30

85,000 تومان200,000 تومان

کاشی رانلا 90*30

تومان

کاشی رزالین 90*30

150,000 تومان200,000 تومان

کاشی رومانس 90*30

75,000 تومان85,000 تومان

کاشی شیِنزا 90*30

تومان

کاشی فلورانس 90*30

تومان

کاشی کوبیسم 90*30

200,000 تومان

کاشی لاوین 90*30

تومان

ویدئو های محصولات کاشی زئوس

پرسش و پاسخ محصولات کاشی اتاق و پذیرایی

کاشی اتاق و پذیرایی را از چه سایزی انتخاب کنم؟

کاشی اتاق و پذیرایی بهتر است گر اتاق شما کوچک است از کاشی های بزرگ تر استفاده و اگر اتاق بزرگ است از کاشی هایی در سایزهای متوسط انتخاب کنید

برای اتاق و پذیرایی از کاشی استفاده کنیم یا سرامیک؟

برای استفاده در دیوار اتاق و پذیرایی کاشی و سرامیک مناسب است ولی برای کف اتاق و پذیرایی از سرامیک استفاده نمایید

کاشی اتاق و پذیرایی را از چه رنگی انتخاب کنیم؟

انتخاب رنگ کاشی و سرامیک اتاق و پذیرایی با توجه به طراحی و دیزاین داخلی شما می باشد و بر اساس آن میتوانید کاشی و سرامیک اتاق و پذیرایی را استفاده نمایید

کاشی اتاق و پذیرایی زئوس در چه طرح و مدلهایی است؟

برای مشاهده طرح کاشی اتاق و پذیرایی زئوس میتوانید از سایت دیدن نمایید و از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید

کاشی سرامیک زئوس | کاشی اتاق و پذیرایی از مصالح مهم در طراحی و زیباسازی فضای داخلی اتاق و پذیرایی منازل می باشد ، انتخاب صحیح کاشی اتاق و پذیرایی که دارای کیفیت و طرح و نقشه مناسب باشد ، حس آرامش و زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد.

مقالات کاشی

کاشی سرامیک زئوس | کاشی اتاق و پذیرایی از مصالح مهم در طراحی و زیباسازی فضای داخلی اتاق و پذیرایی منازل می باشد ، انتخاب صحیح کاشی اتاق و پذیرایی که دارای کیفیت و طرح و نقشه مناسب باشد ، حس آرامش و زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد.

تاریخچه کاشی

اشکال اولیه کاشی‌های سرامیکی مربوط به دوران قبل از تاریخ است وقتی که استفاده از رس به عنوان یکی از مصالح ساختمانی در چندین تمدن اولیه توسعه یافت. کاشی‌های مدرن اولیه به طور زمخت شکل داده شده بود و استقامت کاشی‌های امروزی را نداشتند. مصالح کاشی‌ها از کف رودخانه‌ها استخراج شده در بلوک‌های ساختمانی فرم داده و در آفتاب خشک می‌شدند. کاشی‌های اولیه خام بوده‌اند ولی حتی در 6000 سال قبل مردم با استفاده از رنگ زدن و کنده‌کاری ظریف روی کاشی‌ها از آن‌ها برای تزیین استفاده می‌کردند.

سرامیک - کاشی زئوس

کاشی اتاق و پذیرایی

کاشی بهترین گزینه‌ی دیوارپوش و کفپوش فضاهای مرطوب است. کف و دیوار همواره در معرض آلودگی و حرارت است. کاشی و سرامیک باید استحکام کافی در برابر انواع تنش‌ها را داشته باشد و پوشش دیواری نیز طی زمان زیبایی خود را حفظ کند. استفاده از کاشی شیک ایده‌ای است که همواره ظاهر آشپزخانه را لوکس و تمیز نگاه خواهد داشت.