کاشی آشپزخانه

 کاشی آشپزخانه برای پوشش آشپزخانه بدلیل دوام، استحکام، زیبایی و بهداشتی بودن یکی از انتخاب های اصلی می باشد. تنوع طرح و سبک و رنگ در کاشی های آشپزخانه، به زیباتر کردن هر چه بیشتر آشپزخانه شما کمک خواهد کرد.

کاشی به قطعه سنگی مصنوعی گفته می‌شود که طول و عرض آن مختلف بوده و ضخامت آن چند میلی‌متر است، و یک روی آن دارای سطحی شیشه‌ای بوده و کاملاًّ صاف و صیقلی می‌باشد. یکی از مهمترین آیتم هایی که در کاشی ها تفاوت ایجاد می نماید درجه پخت آنها می‌باشد. انواع کاشی عبارتند از کاشی کف، کاشی دیوار، کاشی‌های پرسلان و کاشی‌های گرانیتی.

محصولات کاشی آشپزخانه

کاشی آرسن 90*30

تومان

کاشی آلپ 90*30

80,000 تومان85,000 تومان

کاشی اورانوس 90*30

تومان

کاشی رادین 90*30

85,000 تومان200,000 تومان

کاشی رانلا 90*30

تومان

کاشی رزالین 90*30

150,000 تومان200,000 تومان

کاشی رومانس 90*30

75,000 تومان85,000 تومان

کاشی شیِنزا 90*30

تومان

کاشی فلورانس 90*30

تومان

کاشی کوبیسم 90*30

200,000 تومان

کاشی لاوین 90*30

تومان

ویدئو های محصولات کاشی آشپزخانه

پرسش و پاسخ محصولات کاشی آشپزخانه

رنگ مناسب کاشی آشپزخانه چه رنگی است؟

رنگ کاشی آشپزخانه به طراحی آشپزخانه شما مرتبط است اما بهتر از طرح و زنگهای روشن و سفید برای آشپزخانه استفاده گردد

چرا بهترین انتخاب برای کف و دیوار آشپزخانه ، کاشی است؟

کاشی آشپزخانه بهترین گزینه‌ی دیوارپوش و کفپوش فضاهای مرطوب است. کف و دیوار آشپزخانه همواره در معرض آلودگی و حرارت است

خصوصیات کاشی کف آشپزخانه چیست؟

کاشی کف آشپزخانه دارای تراکم بالاتر و مقاومت فشاری بیشتری داشته باشد زیرا ترافیک بالاتری را تحمل می‌کند. نکته مهم کاشی و سرامیک مناسب کف آشپزخانه، درصد جذب آب پایین است

چه نکاتی در خرید کف آشپزخانه رعایت در نظر داشته باشید؟

- کفپوش ضد لغزش - مدل کاشی آشپزخانه مات و نیمه مات انتخاب شود -ابعاد کاشی نه زیاد بزرگ و نه کوچک باشد - کاشی بدون بندکشی یا رکتیفاید شده انتخاب شود

کاشی سرامیک زئوس |  کاشی آشپزخانه برای پوشش آشپزخانه بدلیل دوام، استحکام، زیبایی و بهداشتی بودن یکی از انتخاب های اصلی می باشد. تنوع طرح و سبک و رنگ در کاشی های آشپزخانه، به زیباتر کردن هر چه بیشتر آشپزخانه شما کمک خواهد کرد.

مقالات کاشی

کاشی سرامیک زئوس |  کاشی آشپزخانه برای پوشش آشپزخانه بدلیل دوام، استحکام، زیبایی و بهداشتی بودن یکی از انتخاب های اصلی می باشد. تنوع طرح و سبک و رنگ در کاشی های آشپزخانه، به زیباتر کردن هر چه بیشتر آشپزخانه شما کمک خواهد کرد.

تاریخچه کاشی

اشکال اولیه کاشی‌های سرامیکی مربوط به دوران قبل از تاریخ است وقتی که استفاده از رس به عنوان یکی از مصالح ساختمانی در چندین تمدن اولیه توسعه یافت. کاشی‌های مدرن اولیه به طور زمخت شکل داده شده بود و استقامت کاشی‌های امروزی را نداشتند. مصالح کاشی‌ها از کف رودخانه‌ها استخراج شده در بلوک‌های ساختمانی فرم داده و در آفتاب خشک می‌شدند. کاشی‌های اولیه خام بوده‌اند ولی حتی در 6000 سال قبل مردم با استفاده از رنگ زدن و کنده‌کاری ظریف روی کاشی‌ها از آن‌ها برای تزیین استفاده می‌کردند.

سرامیک - کاشی زئوس

کاشی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه بهترین گزینه‌ی دیوارپوش و کفپوش فضاهای مرطوب است. کف و دیوار آشپزخانه همواره در معرض آلودگی و حرارت است. کاشی و سرامیک آشپزخانه باید استحکام کافی در برابر انواع تنش‌ها را داشته باشد و پوشش دیواری نیز طی زمان زیبایی خود را حفظ کند. استفاده از کاشی بین کابینتی شیک ایده‌ای است که همواره ظاهر آشپزخانه را لوکس و تمیز نگاه خواهد داشت.

کاشی آشپزخانه و مدلهای آن

استفاده از کاشی آشپزخانه برای پوشش آشپزخانه بدلیل دوام، استحکام، زیبایی و بهداشتی بودن یکی از انتخاب های اصلی می باشد که از سطح آشپزخانه محافظت می کند. تنوع طرح و سبک و رنگ در کاشی های آشپزخانه، به زیباتر کردن هر چه بیشتر آشپزخانه شما کمک خواهد کرد. کاشی سرامیک آشپزخانه تاثیر عمده ای در جلوه بخشیدن به دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما دارد.کاشی آشپزخانه معمولا از جنس های مختلف سنگ، سرامیک، چینی و استیل انتخاب می شود.

مطالعه بیشتر
.