مقالات کاشی و سرامیک

طراحی راهرو ورودی خانه با کاشی و سرامیک های شیک

طراحی راهرو ورودی خانه با کاشی و سرامیک های شیک

تزیین راهرو با کاشی و سرامیک های شیک مخصوص ورودی منزل

طراحی راهرو ورودی خانه ، منزل و آپارتمان کار چندان ساده ای نیست و تزیینش نسبت به سایر قسمت های کوچک خانه سخت تر محسوب می شود. راهروی خانه از چند جهت اهمیت بسیار بالایی دارد.

راهرو ورودی اولین قسمتی است که مهمانان هنگام ورود به خانه با آن روبرو می شوند و از طرفی رفت و آمد نیز در آن بیشتر از سایر قسمت های خانه است.

حال وقتی چنین فضایی خیلی باریک باشد، آنوقت تزیین کردنش یک جور مشکل جدی بحساب می آید.

طراحی-راهرو-با-کاشی-و-سرامیک

طراحی راهرو باریک با کاشی و سرامیک لوکس

برای تزیین راهرو، روش های زیادی وجود دارد اما وقتی با یک فضای خیلی باریک روبرو باشیم آپشن ها بشدت محدود می شوند. مثلا فضایی که حتی جای کافی برای قرار دادن کمد کفش و لباس ندارد، در چنین شرایطی تنها گزینه موجود تزیین روی دیوار، سقف یا کف راهرو هستند.

در این قسمت قصد داریم به روش تزیین راهرو باریک با استفاده ازکاشی و سرامیک های شیک و جدید بپردازیم که هیچ فضایی اشغال نکرده و کارایی فوق العاده خواهند داشت.

سقف و دیوار هم می شود با آویزها یا وسایل نصب شونده به دیوار یا رنگ های جذاب تزیین کرد، اما نصب کاشی یک ایده جدید و جالب است که کمتر کسی انتظار دیدن آنرا دارد

طراحی-و-دیزاین-راهرو-با-کاشی-و-سرامیک-کلاسیک

طراحی راهرو ورودی خانه با کاشی طرح دار

بجای استفاده از چوب یا فرش و موکت در راهروی ورودی می توان از کاشی ها طرح دار کلاسیک یا مدرن استفاده کرد که در بعضی موارد حتی تاثیر گذاری شان از چوب و قالیچه های گران قیمت هم بیشتر است.

اگر شما هم دوست دارید هنگام ورود مهمانان به خانه، یک خوش آمد گویی گرم و صمیمی به آنها داشته باشید، کاشی های زیر می توانند چنین فضایی را در راهروی ورودی منزل ایفا کنند. بغیر از شکل و طرح خود کاشی نوع چیدمان آنها نیز می تواند به روشی خلاقانه انجام شود که شکل های زیر تعدادی از این موارد را نشان می دهد.

طراحی-راهرو-با-کاشی-طرح-دار

کاشی های طرحدار انتخابی فوق العاده عالی برای تزیین راهرو باریک با هر سبکی هستند. اصولا چنین کاشی هایی را بیشتر در حمام و یا شاید آشپزخانه مشاهده کنید اما اصلا لازم نیست بترسید چرا که این کاشی ها در قسمت ورودی منزل نیز خیلی عالی جواب می دهند.

شکل اول در پایین بخوبی این موضوع را نشان می دهد. مشاهده می کنید که با وجود این کاشی های طرحدار، فضای راهرو به روشی آسان اما بسیار تاثیر گذار تزیین شده و حتی باعث می شود کسی به باریکی راهرو توجه نکند.

کاشی سرامیک زئوس | طراحی راهرو ورودی خانه ، منزل و آپارتمان کار چندان ساده ای نیست و تزیینش نسبت به سایر قسمت های کوچک خانه سخت تر محسوب می شود. راهروی خانه از چند جهت اهمیت بسیار بالایی دارد.

تزیین راهرو باریک با کاشی

تزیین راهرو باریک با کاشی گونه ای مد روز محسوب شده و روز به روز نیز به طرفدارانش افزوده می شود. بنابراین وقتی مهمانان در بدو ورود با کاشی های طرحدار روبرو می شوند، سریعا پی خواهند برد که با خانه ای تزیین شده به جدیدترین روش های معرفی شده در دکوراسیون داخلی روبرو هستند. شکل اول در پایین یک نوع کاشی به رنگ سفید و سیاه را نشان می دهد که ترکیبی کلاسیک در تزیینات داخلی محسوب می شود.

چنین ترکیبی هیچوقت قدیمی نشده و به راحتی با هر سبک دکوراسیونی جور می شود.

طراحی-راهرو-منزل-با-کاشی-طرحدار-رنگی

طراحی راهرو ورودی منزل با کاشی سیاه و سفید

کاشی ها سفید و سیاه روشی ایده آل و مطمئن برای تزیین راهرو باریک است. روش چیدمان این کاشی ها تنوع زیادی دارد که شکل های پایین فقط چند نمونه از آنها را نشان می دهد.

البته بجای کاشی های پرسلانی و ساده، می توان از سرامیک های سنگی و لوکس مانند سنگ مرمر نیز استفاده کرد. سرامیک های مرمری از نوع صد در صد طبیعی می تواند نور را به خوبی از کف راهرو به اطراف پخش کند و به این ترتیب فضای یک راهرو باریک را روشن و شیک و لوکس نشان دهد.

طراحی ورودی منزل با کاشی سیاه و سفید

دریافت لیست قیمت کاشی و سرامیک

همانظور که شما بازدیدکننده محترم اطلاع دارید نوسانات بازار و افزایش قیمت مواد اولیه از عوامل موثر در قیمت نهایی کاشی و سرامیک می باشد و باعث میشود که لیست قیمت کاشی و سرامیک تغییرات زیادی در طی سال داشته باشد

شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت کاشی و سرامیک از فرم دریافت قیمت | دریافت نمونه استفاده کرده تا هم از مشاوره رایگان کارشناسان کاشی زئوس بهره مند شوید و هم آخرین لیست قیمت محصولات را دریافت نمایید.

مجموعه زئوس سعی دارد تا با ارائه محصولات کاشی و سرامیک لوکس در ایران حس زیبای زندگی را برای شما به ارمغان آورد.

خرید کاشی و سرامیک زئوس

پرسلان ساموئل 60*60

20,000 تومان

کاشی اورانوس 90*30

تومان

کاشی رانلا 90*30

تومان

پرسلان بروکسل 120*60 نانو پولیش

20,000 تومان

کاشی رزالین 90*30

150,000 تومان200,000 تومان

سرامیک پرسلان آرندال 120*60

200,000 تومان

پرسلان تریما 60*60

120,000 تومان180,000 تومان

سرامیک پاردن 80*80

تومان

کاشی کوبیسم 90*30

200,000 تومان

پرسلان لاوال 120*60

200,000 تومان

سرامیک سِلِنیت 80*80 کرم

تومان

پرسلان گویا فرم 60*60

200,000 تومان
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.