مقالات کاشی و سرامیک

سرامیک مات بهتر است یا براق؟

سرامیک مات

سرامیک مات یا سرامیک براق ؟

سرامیک برای کفپوش خانه‌های امروزی کاربرد فراوانی دارد و در دو نوع براق و مات در بازار موجود است که هر کدام از مدل‌های آن با توجه به سلیقه مشتری مورد پسند واقع می‌شود.
امروزه کاشی و سرامیک به یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی تبدیل شده است. هم برای تمیزی و بهداشت ساختمان‌ها اهمیت دارد و هم به زیبایی ساختمان کمک می‌کند. به خصوص اینکه در سال‌های اخیر، استفاده از سرامیک علاوه بر سرویس بهداشتی و آشپزخانه به عنوان کف پوش سالن پذیرایی و سایر اتاق‌ها هم رایج شده است.

سرامیک مات بهتر است یا براق

کاربرد سرامیک براق با مات در منزل

سرامیک براق بازتاب و جلوه نور بسیار خوبی دارد و باعث می‌شود خانه لوکس‌تر به نظر برسد. اگر فضای خالی از فرش و قالیچه خانه تان زیاد است بهتر است از این نوع کفپوش استفاده کنید تا زیبایی بیشتری به دکوراسیون منزل شما ببخشد. ولی باید بدانید که سرامیک براق کثیفی و لک را هم بیشتر نشان می‌دهد. می‌توان گفت استفاده از سرامیک براق در طراحی خانه کوچک به دلیل بازتاب و انعکاس نوری می‌تواند خانه را بزرگ‌تر جلوه دهد.

سرامیک براق
سرامیک مات

سرامیک مات انتخاب کنم یا سرامیک براق؟

سرامیک براق بازتاب و جلوه نور بسیار خوبی دارد و باعث می‌شود خانه لوکس‌تر به نظر برسد.

سرامیک مات جلوه نوری کمتری دارد و لک و کثیفی را هم به نسبت کمتر نشان می‌دهد. سرامیک‌های مات انتخاب بهتری برای کسانی است که نگران سرخوردن خودشان یا فرش‌هایشان روی سرامیک هستند.

چه سرامیک براق در کفپوش خانه استفاده کنید و چه سرامیک مات، رنگ تیره آن کمتر از سرامیک روشن کثیفی را نشان می‌دهد. رنگ متوسط براق برای سرامیک انتخاب خوبی است. نه به روشنی سفید و کرم و نه به تیرگی پارکت. برای انتخاب نوع سرامیک علاوه بر نکته‌ای که گفته شد به خودتان رجوع کنید. جلوه نوری و زیبایی برایتان اولویت بیشتری دارد یا تمیزی؟

کاشی سرامیک زئوس | سرامیک براق بازتاب و جلوه نور بسیار خوبی دارد و باعث می‌شود خانه لوکس‌تر به نظر برسد. اگر فضای خالی از فرش و قالیچه خانه تان زیاد است بهتر است از این نوع کفپوش استفاده کنید تا زیبایی بیشتری به دکوراسیون منزل شما ببخشد. ولی باید بدانید که سرامیک براق کثیفی و لک را هم بیشتر نشان می‌دهد. می‌توان گفت استفاده از سرامیک براق در طراحی خانه کوچک به دلیل بازتاب و انعکاس نوری می‌تواند خانه را بزرگ‌تر جلوه دهد.

سرامیک ارزان قیمت یزد از کجا تهیه کنم؟

برای خرید سرامیک ارزان قیمت یزد میتوانید با مراجعه به سایت کارخانجات و برندهای کاشی و سرامیک ، محصولات را بررسی کرده و با تماس با نماینده آنها در شهر خود ، سرامیک خود را تهیه نمایید.

آیا میتوانم سرامیک از کارخانه خرید کنم؟

در اکثر کارخانجات امکان خرید سرامیک بصورت خرد و جزئی وجود ندارد و شما را به نماینده فروش معرفی می نمایند.

قیمت سرامیک ارزان یزد چند است؟

قیمت ها در بازار کاشی و سرامیک بدلیل نوسانات بازار متفاوت است و برای دریافت قیمت روز میتوایند از کارشناسان فروش کاشی و سرامیک بهره ببرید.

دریافت لیست قیمت کاشی و سرامیک

همانظور که شما بازدیدکننده محترم اطلاع دارید نوسانات بازار و افزایش قیمت مواد اولیه از عوامل موثر در قیمت نهایی کاشی و سرامیک می باشد و باعث میشود که لیست قیمت کاشی و سرامیک تغییرات زیادی در طی سال داشته باشد

شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت کاشی و سرامیک از فرم دریافت قیمت | دریافت نمونه استفاده کرده تا هم از مشاوره رایگان کارشناسان کاشی زئوس بهره مند شوید و هم آخرین لیست قیمت محصولات را دریافت نمایید.

مجموعه زئوس سعی دارد تا با ارائه محصولات کاشی و سرامیک لوکس در ایران حس زیبای زندگی را برای شما به ارمغان آورد.

خرید کاشی و سرامیک زئوس

کاشی شیِنزا 90*30

تومان

پرسلان ساویل 120*60 نانو پولیش

20,000 تومان

کاشی رومانس 90*30

75,000 تومان85,000 تومان

کاشی رزالین 90*30

150,000 تومان200,000 تومان

پرسلان ساموئل 60*60

20,000 تومان

کاشی آلپ 90*30

80,000 تومان85,000 تومان

کاشی لاوین 90*30

تومان

پرسلان تریما 60*60

120,000 تومان180,000 تومان

کاشی رادین 90*30

85,000 تومان200,000 تومان

کاشی اورانوس 90*30

تومان

سرامیک پرسلان آرندال 120*60

200,000 تومان

کاشی کوبیسم 90*30

200,000 تومان
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.