سرامیک طرح آجر

سرامیک طرح آجر با تلفیق طرح آجر نما و چوب نما یک محصول مهندسی شده ی طبیعی را جلوه می دهد. سرامیک آجر نما با سبک طبیعی در هر دو نوع چینی و سرامیک موجود است. انواع خاصی از این سرامیک هم حتی می توانند به عنوان کاشی کف استفاده شوند.

ویدئو های محصولات سرامیک زئوس

مزایای سرامیک های طرح آجر نما چیست؟

مزایای سرامیک طرح آجر به ایجاد نظم و ترتیبی که به دلیل طراحی منحصر به فرد این سرامیک به وجود می آید، اشاره کرد. این طرح حس تمیزی و نظم را به بیننده القا می کند و باعث می شود که فضا کلاسیک و شیک به نظر بیاید

سرامیک طرح آجر سفید در کجا استفاده می شود؟

از سرامیک هایی با طرح آجر سفید اغلب به عنوان سرامیک بین کابینتی استفاده می شود. رنگ و طرح این نوع از سرامیک ها باعث می شوند که آشپزخانه تمیز و مرتب به نظر بیاید.

سرامیک طرح آجر در چه رنگهایی موجود است؟

تنوع رنگ در آجر طرح نما متنوع است و شما میتوانید با بازدید از صفحه سرامیک طرح آجر زئوس بازدید نمایید

قیمت سرامیک طرح آجر چند است؟

سرامیک طرح آجر با توجه به تنوع ، دارای قیمت متفاوتی است جهت دریافت قیمت سرامیک طرح آجر با کارشناسان ما تماس بگیرید

سرامیک طرح آجر
کاشی سرامیک زئوس | سرامیک طرح آجر با تلفیق طرح آجر نما و چوب نما یک محصول مهندسی شده ی طبیعی را جلوه می دهد. سرامیک آجر نما با سبک طبیعی در هر دو نوع چینی و سرامیک موجود است. انواع خاصی از این سرامیک هم حتی می توانند به عنوان کاشی کف استفاده شوند.

سرامیک طرح آجر و کاربرد آن

یکی از رایج ترین مصالحی که برای پوشش کف داخل ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد، سرامیک است. سرامیک علاوه بر اینکه کف را میپوشاند، آن را زیباتر کرده و جلوه ای بی نظیر به نمایش میگذارد. اگر به آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی اکثر منازل نگاهی بیندازید متوجه حضور این مصالح کاربردی در آنها خواهید شد. سرامیک های طرح آجر نما مزایای زیادی دارند که باعث روی آوردن افراد به این نوع از طرح ها شده است. از جمله این مزایا می توان به ایجاد نظم و ترتیبی که به دلیل طراحی منحصر به فرد این سرامیک به وجود می آید، اشاره کرد.

سرامیک - کاشی زئوس

سرامیک طرح آجر

زیبایی، استحکام و قیمت مناسب خصوصیاتی ست که کاشی و سرامیک را به یکی از محبوبترین مصالح مصرفی برای ساختمان کرده است. کاشی و سرامیک گزینه عالی برای سایر انواع کفپوش و دیوارپوش، نمای داخلی و خارجی ساختمان میباشد.سرامیک های طرح آجر نما مزایای زیادی دارند که باعث روی آوردن افراد به این نوع از طرح ها شده است. از جمله این مزایا می توان به ایجاد نظم و ترتیبی که به دلیل طراحی منحصر به فرد این سرامیک به وجود می آید، اشاره کرد.

مقالات سرامیک