مقالات کاشی و سرامیک

خرید کاشی و سرامیک از کارخانه

کارخانجات کاشی در میبد

خرید کاشی و سرامیک از کارخانه چرا و چگونه؟

همه ما زمانی که برای خرید محصولی اقدام میکنیم اولین چیزی که به ذهنمان میرسد این است که “از کجا ارزان تر بخرم؟”  و یکی از پاسخ ها خرید بدون واسطه از کارخانه است.

برای خرید کاشی و سرامیک هم این موضوع وجود دارد و همیشه این سوال وجود دارد که ” خرید کاشی و سرامیک از کارخانه” به چه صورت انجام میشود.

این مقاله جوابی به این سوال می باشد اما قبل از مطالعه از شما دعوت میکنیم که دو مقاله زیر را مطالعه کنید تا با زوایای دیگر خرید کاشی و سرامیک از کارخانجات آشنا شوید.

خرید کاشی و سرامیک با لیست قیمت

کاشی و سرامیک ارزان از کجا بخرم؟

خرید کاشی و سرامیک ارزان

خرید کاشی و سرامیک از کارخانه میبد یزد

طبق آخرین آمار و اطلاعات کشوری ، تقریبا 80 درصد کاشی و سرامیک ایران در استان یزد تولید می شود و شهرستان میبد یزد بخش اعظم این تولید را برعهده دارد.

شهرک صنعتی جهان آباد میبد یزد بیشترین کارخانجات کاشی و سرامیک ایران را دارا می باشد .

لیست شماره تلفن های کارخانجات کاشی و سرامیک شهرک صنعتی جهان آباد میبد در سایت کتاب اول

کارخانجات کاشی و سرامیک بدلیل مشغله های تولید امکان فروش بصورت جز را ندارند و خریداران با متراژ های پایین را ساپورت نمی کنند و در صورتیکه شما با کارخانجات میبد جهت “خرید کاشی ارزان میبد” تماس بگیرید ، اکثرا شما را به نماینده فروش کارخانه در شهر خودتان ارجاع میدهند.

همچنین بازرگانی های کاشی و سرامیک امکان تخفیف بیشتر برای فروش کاشی را دارند که با توجه به شرایط کارخانجات ، تخفیف بصورت فروش خرد کاشی و سرامیک موجود نمی باشد.

فروش سرامیک به قیمت کارخانه

اصطلاح ” فروش سرامیک به قیمت کارخانه ” بیشتر در بازرگانی های کاشی و سرامیک استفاده میشود . این اصطلاح در زمانی استفاده میشود که قیمت فروش محصول به صورت خرد به مصرف کننده ، تقریبا برابر قیمت فروش سرامیک کارخانه بوده باشد.

در نظر داشته باشید که به قیمت فروش سرامیک کارخانه هزینه حمل و نقل و سود خیلی کمی اضافه شده و سرامیک برای فروش قرار داده میشود.

خرید سرامیک ته انباری

قیمت سرامیک بنی هاشم چند است؟

خیابان بنی هاشم تهران بورس کاشی فروشان و بازرگانی های کاشی و سرامیک تهران می باشد برای خرید کاشی در تهران به روش سنتی مراجعه به خیابان بنی هاشم بهترین انتخاب باشد در خیابان بنی هاشم شما میتوانید دفترهای بازرگانی کاشی و سرامیک ، برندهای کاشی و سرامیک و دفتر کارخانجات کاشی سرامیک را مشاهده نمایید و با تنوع زیادی از انواع کاشی و سرامیک را مشاهده نمایید.

با مراجعه به خیابان بنی هاشم شما میتوانید کاشی و سرامیک با تنوع قیمتی پیدا کرده و کاشی ارزان خریداری نمایید.

کاشی سرامیک زئوس | برای خرید کاشی و سرامیک هم این موضوع وجود دارد و همیشه این سوال وجود دارد که " خرید کاشی و سرامیک از کارخانه" به چه صورت انجام میشود.
کارخانجات کاشی در میبد

سرامیک ارزان قیمت یزد - پرسش و پاسخ

سرامیک ارزان قیمت یزد از کجا تهیه کنم؟

برای خرید سرامیک ارزان قیمت یزد میتوانید با مراجعه به سایت کارخانجات و برندهای کاشی و سرامیک ، محصولات را بررسی کرده و با تماس با نماینده آنها در شهر خود ، سرامیک خود را تهیه نمایید.

آیا میتوانم سرامیک از کارخانه خرید کنم؟

در اکثر کارخانجات امکان خرید سرامیک بصورت خرد و جزئی وجود ندارد و شما را به نماینده فروش معرفی می نمایند.

قیمت سرامیک ارزان یزد چند است؟

قیمت ها در بازار کاشی و سرامیک بدلیل نوسانات بازار متفاوت است و برای دریافت قیمت روز میتوایند از کارشناسان فروش کاشی و سرامیک بهره ببرید.

قیمت سرامیک کف 60*60 یزد

همانطور که در متن توضیح داده شد خرید کاشی و سرامیک از کارخانجات برای مصرف کننده خرد امکان پذیر نمی باشد و بهتر است خرید کاشی و سرامیک با متراژ کم توسط بازرگانی های کاشی و سرامیک انجام شود.

شما میتوانید انواع سرامیک 60*60 و همچنین سرامیک را مشاهده نمایید و با تکمیل فرم دریافت قیمت از آخرین قیمت محصولات کاشی و سرامیک آگاه شوید.

قیمت کاشی دیوار ارزان

کمپانی زئوس تولیدکننده کاشی و سرامیک در ایران می باشد و یکی از محصولات ما سرامیک دیوار می باشد که در سایزهای متفاوتی تولید میشود.

شما میتوانید برای دریافت قیمت سرامیک دیوار  با تکمیل فرم دریافت قیمت کاشی و سرامیک از مشاوره رایگان کارشناسان کاشی و سرامیک استفاده نمایید.

کاشی سرامیک زئوس | برای خرید کاشی و سرامیک هم این موضوع وجود دارد و همیشه این سوال وجود دارد که " خرید کاشی و سرامیک از کارخانه" به چه صورت انجام میشود.

قیمت کاشی و سرامیک سال ۱۴۰۰

لیست قیمت کاشی و سرامیک از دیر باز برای خریداران کاشی و همچنین تولیدکنندگان کاشی و سرامیک مهم بوده است ، لیست قیمت برای مصرف کننده از جهت مشخص شدن بودجه برای خرید کاشی و سرامیک مهم می باشد.

البته برای تولیدکننده و صادرکنندگان کاشی و سرامیک دانستن لیست قیمت مصرف کننده و همچنین لیست قیمت نمایندگان کاشی و سرامیک رقبا به جهت گرفتن سهم بازار و بازرگانی مهم می باشد.

دریافت لیست قیمت کاشی و سرامیک

همانظور که شما بازدیدکننده محترم اطلاع دارید نوسانات بازار و افزایش قیمت مواد اولیه از عوامل موثر در قیمت نهایی کاشی و سرامیک می باشد و باعث میشود که لیست قیمت کاشی و سرامیک تغییرات زیادی در طی سال داشته باشد

شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت کاشی و سرامیک از فرم دریافت قیمت | دریافت نمونه استفاده کرده تا هم از مشاوره رایگان کارشناسان کاشی زئوس بهره مند شوید و هم آخرین لیست قیمت محصولات را دریافت نمایید.

مجموعه زئوس سعی دارد تا با ارائه محصولات کاشی و سرامیک لوکس در ایران حس زیبای زندگی را برای شما به ارمغان آورد.

خرید کاشی و سرامیک زئوس

پرسلان ساموئل 60*60

20,000 تومان

سرامیک پرسلان مارسیل 120*60

200,000 تومان

پرسلان ریوجو 60*60

20,000 تومان

کاشی آلپ 90*30

80,000 تومان85,000 تومان

پرسلان ساویل 120*60 نانو پولیش

20,000 تومان

کاشی رومانس 90*30

75,000 تومان85,000 تومان

پرسلان پاریس 60*60

200,000 تومان

سرامیک سِلِنیت 80*80 کرم

تومان

کاشی شیِنزا 90*30

تومان

کاشی کوبیسم 90*30

200,000 تومان

کاشی آرسن 90*30

تومان

کاشی لاوین 90*30

تومان
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *