مقالات

انواع کاشی و سرامیک

کاشی سرامیک زئوس | حمام و سرویس بهداشتی از نقاط مهم منزل شما بشمار می روند برای حمام و سرویس بهداشتی باید از سرامیک های لوکس و زیبا استفاده کنید و همچنین نباید از کاشی و سرامیکی استفاده کنید که هنگام راه رفتن در آن فضا سر بخورید و مشکلی برایتان پیش بیاید باید کاشی و سرامیکی را در ساخت حمام و سرویس بهداشتی به کار ببرید که برجستگی داشته باشد و ایمنی در آن رعایت شود. با ما همراه باشید تا در این مقاله از سری مقالات راهنمای خرید کاشی و سرامیک به توضیحاتی در این خصوص بپردازیم.
برای حمام و سرویس بهداشتی بیشتر از چه نوع کاشی و سرامیکی استفاده می شود؟

حمام و سرویس بهداشتی از نقاط مهم منزل شما بشمار می روند برای حمام و سرویس بهداشتی باید از سرامیک های لوکس و زیبا استفاده کنید و همچنین نباید از کاشی و سرامیکی استفاده کنید که هنگام راه رفتن در آن فضا سر بخورید و مشکلی برایتان پیش بیاید باید کاشی و سرامیکی را در ساخت حمام و سرویس بهداشتی به کار ببرید که برجستگی داشته باشد و ایمنی در آن رعایت شود. با ما همراه باشید تا در این مقاله از سری مقالات راهنمای خرید کاشی و سرامیک به توضیحاتی در این خصوص بپردازیم.

پر طرفدارترین مدل کاشی و سرامیک چه مدلی است؟

پر طرفدارترین مدل کاشی و سرامیک مدل ساده صدفی است که برای زیبایی حمام و سرویس بهداشتی خیلی به کار می رود.

Habitant leo

کاشی و سرامیک طرح چوب

طرح آیان یکی از انواع کاشی کاری زیبا در آشپزخانه‌هایی است که حس دنجی به ساکنین منزل می‌دهند. ببینید نمای قهوه‌ای دیوار بین کابینت‌ها چقدر متفاوت است! انگار در یک کلبه چوبیی آشپزی می‌کنید با این حسن که این کاشی‌ها مثل چوب با جذب رطوبت خراب نمی‌شوند.سرامیک طرح چوب امروزه طرفداران بسیار زیادی بین خانه دارها و سایر مکان ها مانند دفاتر اداری پیدا کرده است. البته جای تعجبی هم ندارد وقتی طرح هایی تا این اندازه شبیه چوب طبیعی تولید می شود که حتی تشخیص آن در نگاه اول برای افراد حرفه ای در این زمینه نیز مشکل است، به انتخاب اول بسیاری از مردم تبدیل شوند. در این پست در ادامه مطالب قبلی پیرامون کفپوش های چوبی و سرامیکی، قصد معرفی تعدادی از جدیدترین و زیباترین کفپوش های سرامیکی را داریم که طرحی بسیار شبیه به چوب دارند. لایه ای که بروی این کاشی ها کشیده شده، کاملا نقش خود چوب را تداعی می کند و حتی گره هایی که در چوب طبیعی وجود دارد در آنها پدیدار است.

کاشی و سرامیک برای کافه و رستوران

نکته مهم در مورد انتخاب بهترین رنگ برای کافی شاپ یا رنگ اصلی این است که باید روانشناسی رنگ در آن رعایت شده باشد. مثلاً باید به فضای کافی شاپ آرامش خاصی دهد تا مشتری هر چقدر دلش بخواهد بتواند در کافی شاپ بماند. بنابراین رنگ هایی که در ذوق مشتری می زند مثل رنگ های جیغ، رنگ های خیلی براق و رنگ های نئون به هیچ وجه نباید انتخاب شوند.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.