مقالات کاشی و سرامیک

اسلب (کاشی ابعاد بزرگ) برای دکوراسیون منزل مناسب است؟

کاشی سرامیک اسلب

کاشی ابعاد بزرگ و کاشی سایز بزرگ (اسلب) برای دکوراسیون منزل

زمانیکه خطوط ملات کمتر باشد ظاهری با کمترین درز را برای دیوارها و کف به ارمغان می‌آورد. پیشتر استفاده از کاشی‌های سایز بزرگ به سالن‌های تجاری مانند هتل‌ها و رستوران‌ها محدود بود اما در حال حاضر در فضاهای مسکونی نیز کاربرد گسترده‌ای پیدا کرده است. با توجه به ابعاد بزرگ و خطوط ملات حداقل ، این کاشی‌ها ظاهری بدون درز ایجاد مینمایند و احساس وسعت مکان را به وجود می‌آورد. به علاوه اینکه درز ملات کمتری برای تمیز کردن وجود دارد.

کاشی سرامیک سایز بزرگ اسلب

کاشی‌های قطعه بزرگ دقیقا چه هستند؟

کاشی‌ ابعاد بزرگ زیبایی مدرن ، تمیز و درخشنده را برای منزل شما پدید می‌آورند اما توجه کنید که این کاشی‌ها با دکور به سبک سنتی نیز به خوبی کار می‌کنند.آنها در انواع متریال مختلف از جمله سنگ ، شیشه و پرسلان موجود هستند.

اسلب سایز بزرگ

کاشی سایز بزرگ میتواند هم روی دیوار و هم روی کف استفاده شود.

وقتی که روی دیوار به کار رود یک جایگزین بادوام برای رنگ نقاشی یا کاغذدیواری به حساب می‌آید. خبری از رنگ‌آمیزی مجدد و نگرانی از کثیف شدن کاغذدیواری در آینده نیست. از آنجا که کاشی است شما می‌توانید آن را فقط با یک دستمال تمیز کنید.

کاشی سایز بزرگ

کاشی سایز بزرگ زمانی انتخاب می‌شود که یک لبه از ۱۵ اینچ بیشتر باشد. در گذشته کاشی مستطیلی ۱۲ در ۲۴ اینچ محبوب‌ترین اندازه برای کاشی‌های قطع بزرگ بود. امروز ۱۸ در ۳۶ اینچ رایج است. با تکنولوژی جدید ، کاشی به بزرگی ۵ تا ۱۰ پا نیز ساخته شده است.

کاشی ابعاد بزرگ

مواردی که باید درباره کاشی ابعاد بزرگ نظر داشته باشید:

مزیت استفاده از کاشی سایز بزرگ این است که وقفه بصری ایجاد نمی‌شود.

ویژگی مهم برای کسانی که کاشی‌های طرح‌دار انتخاب میکنند. برای حمل و نقل آن‌ها به مراقبت بیشتری نیاز است و هزینه‌های نصب آن بیشتر است و شاید برای نه تنها بلند کردن بلکه برای نصب نیز به دو نفر نیاز باشد

سرامیک سایز بزرگ

نصب کاشی ابعاد بزرگ

مورد دیگر که باید توجه شود این است که دیوارها و کف برای نصب کاشی بزرگ باید کاملا تخت و صاف باشد.

حداکثر اختلاف یک هشتم اینچ در ۱۰ پا قابل قبول است. اختلاف بیشتر به این معنی است لبه یک کاشی از کاشی مجاور بالاتر است و سطح ناهمواری را ایجاد خواهد کرد. بنابراین پیش از نصب این مورد را به همراه پیمانکار خود بررسی کنید.

استفاده از کاشی سایز بزرگ در کجا بهتر است؟

کاشی سایز بزرگ در فضاهای باز عالی به نظر میرسد. کاشی ابعاد بزرگ چشم را از منحرف شدن به سمت درزهای ملات بازمیدارد.

اتاق را با کاشی‌های 30 در 30 سانتی متر تصور کنید. درزهای ملات چهار برابر خواهند شد و چشم را به خود مشغول خواهند کرد. هماهنگ کردن رنگ ملات با کاشی باعث می‌شود انسجام و وسعت بصری بیشتری ایجاد شود و در عین حال کنتراست کمتری به وجود آید.

از به کار بردن کاشی بزرگ در فضای کوچک نیز نترسید.

استفاده از یک کاشی روی دیوار و کف ظاهری بدون درز را ایجاد می‌نماید و به طور بصری آن را کشیده‌تر میکند. یکی دیگر از ترفندهای بزرگ کردن فضای کوچک این است که دیوارهای را به رنگ کاشی دراورید. این باعث ایجاد حس یک فضای پیوسته میشود.

به خاطر داشته باشید طرح‌های شلوغ باعث میشود اتاق کوچک ، کوچکتر به نظر بیاید و کاشی رنگ روشن نور بیشتری را بازتاب میدهد و فضا را بزرگتر میکند. کاشی میتواند به هر شکل و اندازه‌ای برش بخورد و در فضاهایی که مربع و مستطیل به کار نمیاید استفاده شود.

سرامیک ابعاد بزرگ اسلب

دریافت لیست قیمت کاشی و سرامیک

همانظور که شما بازدیدکننده محترم اطلاع دارید نوسانات بازار و افزایش قیمت مواد اولیه از عوامل موثر در قیمت نهایی کاشی و سرامیک می باشد و باعث میشود که لیست قیمت کاشی و سرامیک تغییرات زیادی در طی سال داشته باشد

شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت کاشی و سرامیک از فرم دریافت قیمت | دریافت نمونه استفاده کرده تا هم از مشاوره رایگان کارشناسان کاشی زئوس بهره مند شوید و هم آخرین لیست قیمت محصولات را دریافت نمایید.

مجموعه زئوس سعی دارد تا با ارائه محصولات کاشی و سرامیک لوکس در ایران حس زیبای زندگی را برای شما به ارمغان آورد.

خرید کاشی و سرامیک زئوس

پرسلان ساموئل 60*60

20,000 تومان

سرامیک سِلِنیت 80*80 کرم

تومان

پرسلان تریما 60*60

120,000 تومان180,000 تومان

پرسلان ساویل 120*60 نانو پولیش

20,000 تومان

سرامیک مارتین 80*80 سفید

تومان

سرامیک پرسلان آرندال 120*60

200,000 تومان

کاشی رادین 90*30

85,000 تومان200,000 تومان

پرسلان ریوجو 60*60

20,000 تومان

پرسلان لاوال 120*60

200,000 تومان

کاشی رزالین 90*30

150,000 تومان200,000 تومان

پرسلان پاریس 60*60

200,000 تومان

پرسلان وُود لاین 60*60 طرح چوب

تومان
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.